Eetcafé met B&B Centrum Nijmegen
Plein 1944 141, Nijmegen
Omschrijving
Ter overname aangeboden:
Eetcafé met B&B Centrum Nijmegen
Algemeen
Deze prachtige goedlopende zaak is een gezellig en laagdrempelig eet- en feestcafé met de ambiance van een Amsterdams bruin café. En dat betekent naast het knusse huiskamer gevoel ook in het weekend live muziek. Het kleinschalige podium naast de bar is elk weekend een zanger of zangeres te vinden. Je kunt hier alle genres verwachten ; maar dat het feestmuziek is staat vast. Wanneer je vanuit het plein 1944 richting de zaak loopt zie je direct aan de voorzijde het ruime terras met zwarte terrasschermen en 3 grote parasols liggen. Je komt in het café in de serre binnen, wat een enorm warm gevoel geeft. De grote ruime bar met kleinschalig podium heeft een prominente rol in de zaak. Wanneer je de lange Pijpela door loopt vind je aan de achterzijde de nieuwe keuken ( geplaatst in 2024) en de trap naar de toiletten en het magazijn. Het café – restaurant is zeer sfeervol en warm ingericht. Daarbij zijn de wanden en plafonds ook voorzien van een box – in box constructie.
Helaas moet de eigenaar de onderneming te koop zetten wegens gezondheidsproblemen.
Plan snel een afspraak om dit prachtige café met diverse mogelijkheden te komen bezichtigen!
Omschrijving B&B :
Via een aparte ingang aan de achterzijde vind je de Bed and Breakfast met 5 ruime B&B kamers ( 1 x met balkon) , 2 badkamers en 2 toiletten op de gang die gedeeld wordt onder de 5 kamers.
Bijzonderheden
· Uniek object
· High traffic locatie
· Bed and Breakfast met een hoge bezettingsgraad midden in het centrum van Nijmegen
· Nachtvergunning aanwezig.
Locatie en omgeving
Midden in het centrum ligt Plein 1944. Plein 1944 heeft ruim 10 jaar geleden een totale wederopbouw gekregen met diverse eetgelegenheden en moderne winkels. Dit café, restaurant en bed and breakfast is een van de weinige panden op plein 1944 met een nachthoreca vergunning en B&B .
Nadere informatie: Horecamakelaar Rody Teulings, 06-247 386 20 of r.teulings@klaassenbv.nl
Dit object wordt aangeboden in collegiale samenwerking met Tower Horeca.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Café, Eetcafé, Hotel (-Café-Restaurant), Luxe Hotel, Hotel-Garni
- Vraagprijs exploitatie € 245.000,-
- Huurprijs p.m. € 6.139,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 430 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Ja
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Plein 1944 141, Nijmegen


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

1800 m2 Horeca op een unieke locatie.
bekijk object1800 m2 Horeca op een unieke locatie.
Brinkkampen 1, Spier
Dit fantastische Horecabedrijf aan de rand van Nationaal Park Dwingelderveld in het toeristisch hart van Midden-Drenthe, gelegen op een fantastische kruising in Spier, wordt te koop, dan wel te huur aangeboden.
Info: Jan Elslo of Anton Zwart, 06 - 135 80 117
- Vraagprijs registergoed € 795.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 3.750,- p.m.

Steakhouse IJmuiden
bekijk objectSteakhouse IJmuiden
Plein 1945 6, IJmuiden
Steakhouse IJmuiden, gelegen aan het levendige Plein 1945, wordt ter overname aangeboden. Het restaurant is stijlvol ingericht en verkeert in nieuwstaat, met een oppervlakte van ca. 200 m² op de begane grond. Het biedt een gevarieerd menu, met steaks als specialiteit, en heeft een ruim aantal zitplaatsen zowel binnen als op het terras. De locatie is uitstekend bereikbaar en trekt een breed publiek. De overname omvat de handelsnaam en inventaris, wat een soepele voortzetting van de exploitatie mogelijk maakt.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 21.000,- excl. BTW