Discreet Hotel te koop
Discreet in , Noord Nederland
Omschrijving
Hotel/Restaurant/zalen in Noord Nederland
Hotel met restaurant en vergaderruimten op een unieke plek in Noord Nederland.
Noord Nederland strekt zich in het gebied vanaf boven Zwolle naar Friesland, Drenthe en Groningen.
Voor meer informatie dient men zich te presenteren door middel van een eigen CV en een kennismakingsbrief toe te sturen, waarna een geheimhoudingsverklaring ondertekend dient te worden. Na ondertekening van deze geheimhoudingsverklaring wordt u uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek op ons kantoor of ergens op een neutrale plaats in Noord Nederland.
Nieuwsgierig! Schroom dan niet om uw kennismaking brief met CV te sturen naar: j.elslo@klaassenbv.nl of naar a.zwart@klaassenbv.nl
Voor algemene informatie kunt u ons bereiken op het telefoonnummer van Jan Elslo 06 – 135 80 117. Mocht ik niet in de gelegenheid zijn om uw telefoon te kunnen beantwoorden, dan kunt u ook bellen naar Anton Zwart 06 – 109 06 891 of spreek de telefoonbeantwoorder in.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Hotel (-Café-Restaurant)
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1000 m²
- Regio Drenthe, Friesland, Groningen, Overijssel
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Discreet in , Noord Nederland


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

1800 m2 Horeca op een unieke locatie.
bekijk object1800 m2 Horeca op een unieke locatie.
Brinkkampen 1, Spier
Dit fantastische Horecabedrijf aan de rand van Nationaal Park Dwingelderveld in het toeristisch hart van Midden-Drenthe, gelegen op een fantastische kruising in Spier, wordt te koop, dan wel te huur aangeboden.
Info: Jan Elslo of Anton Zwart, 06 - 135 80 117
- Vraagprijs registergoed € 795.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 3.750,- p.m.

Steakhouse IJmuiden
bekijk objectSteakhouse IJmuiden
Plein 1945 6, IJmuiden
Steakhouse IJmuiden, gelegen aan het levendige Plein 1945, wordt ter overname aangeboden. Het restaurant is stijlvol ingericht en verkeert in nieuwstaat, met een oppervlakte van ca. 200 m² op de begane grond. Het biedt een gevarieerd menu, met steaks als specialiteit, en heeft een ruim aantal zitplaatsen zowel binnen als op het terras. De locatie is uitstekend bereikbaar en trekt een breed publiek. De overname omvat de handelsnaam en inventaris, wat een soepele voortzetting van de exploitatie mogelijk maakt.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 21.000,- excl. BTW