Omschrijving
VERHUURD!
Het betreft een casco horecaruimte van ca. 480 m2 met 570 m2 terras, waarvan 70 m2 overdekt terras.
De herontwikkeling van Pannenkoekenhuis de Waterspeigel is op dit moment in volle gang. De eigenaar van Vakantiepark Eiland van Maurik, besloot dit jaar om Pannenkoekenhuis de Waterspeigel te verbouwen. Het oude pand is vrijwel geheel gesloopt en vanaf daar weer opgebouwd. Voor de verdere ontwikkeling van het Pannenkoekenhuis is Kees Haalboom verantwoordelijk. Kees beheert op dit moment al drie Pannenkoekenhuizen, te weten: Bergzicht in Woudenberg, de Bijenmarkt in Veenendaal en de Langenberg in Ede.
Meer informatie? Neem contact op met: Joey Hehamahua, 06-117 447 32 of joey@klaassenbv.nl.
Kenmerken
- Status Verhuurd
- Type horeca Pannenkoekenhuis/Creperie
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 1050 m²
- Regio Gelderland
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s



Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Steakhouse IJmuiden
bekijk objectSteakhouse IJmuiden
Plein 1945 6, IJmuiden
Steakhouse IJmuiden, gelegen aan het levendige Plein 1945, wordt ter overname aangeboden. Het restaurant is stijlvol ingericht en verkeert in nieuwstaat, met een oppervlakte van ca. 200 m² op de begane grond. Het biedt een gevarieerd menu, met steaks als specialiteit, en heeft een ruim aantal zitplaatsen zowel binnen als op het terras. De locatie is uitstekend bereikbaar en trekt een breed publiek. De overname omvat de handelsnaam en inventaris, wat een soepele voortzetting van de exploitatie mogelijk maakt.
Info: Horecamakelaar Jamie Kleijne, 06-45210158 of j.kleijne@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 175.000,-
- Huurprijs € 21.000,- excl. BTW

Snackbar Gabo
bekijk objectSnackbar Gabo
Poststraat 11, Lelystad
Sterk in prijs verlaagd!
Snackbar Gabo is gevestigd nabij het centrum van Lelystad. Snackbar Gabo bestaat al meer dan 35 jaar en is vanaf de opening gesitueerd op de huidige locatie. Al jaren een stabiele omzet met goed resultaat.
info: Pepijn van Lier op 06 40 24 06 98 | p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 67.500,-
- Huurprijs € 16.500,- p.j. excl. BTW