Cafetaria met bovenwoning te Son
Nieuwstraat 46, Son en Breugel
Omschrijving
Henries Place
Nieuwstraat 46
5691 AD Son
Algemeen
Namens onze opdrachtgever mogen wij op zoek gaan naar waardige opvolging door deze mooie cafetaria met bovenwoning (160m2!) in het centrum van Son en Breugel. Deze cafetaria verwelkomt al meer dan 50 jaar vrienden en familie met heerlijke maaltijden in een sfeervolle en warme ambiance.
Henries Place heeft een uitgebreid menu van klassieke frietjes met snacks tot een uitgebreide schotel, alles is mogelijk. Maar ook de specialiteit van Henries Place, Sons gras, beter bekend als steppegras, is zeer populair.
Zes dagen in de week zijn de deuren van deze cafetaria geopend van 11.30 uur tot en met 21.00 uur met als sluitingsdag donderdag. De horeca in Son en Breugel organiseren gezamenlijk vele activiteiten waar iedereen aan kan deelnemen. De activiteiten die in het centrum georganiseerd worden zijn bij Henries Place voor de deur. Denk aan carnaval, het tower festival, de ijsbaan, de jaarmarkt en de voorjaars– en najaars markt.
De ruime en kleurrijke verkoopruimte beslaat een oppervlakte van ca. 41 m² en heeft ca. 30 zitplaatsen. Daarnaast heeft Henries een terras aan de voorzijde van het pand, hier kunnen nog eens ca. 40 mensen plaats nemen.
De keuken, met een oppervlak van ca. 27 m², is uitgerust met alle benodigde apparatuur om succesvol te functioneren als cafetaria.
Let op, de genoemde huurprijs is incl. de zeer ruime (160m2) bovenwoning.
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Type horeca Cafetaria, Restaria
- Vraagprijs exploitatie € 80.000,-
- Huurprijs p.m. € 2.780,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 83 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Nieuwstraat 46, Son en Breugel


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Aziatisch restaurant Son
bekijk objectAziatisch restaurant Son
Raadhuisplein 30 A, Son en Breugel
In het levendige centrum van Son aan het gezellige Raadhuisplein ligt dit mooie restaurant. Het betreft een Aziatisch restaurant met ca. 85 zitplaatsen en een terras aan de voorzijde met ca. 24 zitplaatsen. De inrichting van het restaurant is sfeervol trendy. Het is zeker geen typisch Aziatische inrichting, zodat het voor allerlei restaurant/eetcaféconcepten geschikt is.
Info: Horecamakelaar Ad Janse, 06-109 680 36
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag
- Huurprijs € 3.650,- p.m. excl. BTW

Beleggingsobject
bekijk objectBeleggingsobject
Augustinusstraat 94, Geleen
Te koop onroerend goed van het als cafetaria met woning verhuurde pand Augustinusstraat 94 te Geleen (Gemeente Sittard-Geleen). Dit pand is gelegen in de wijk Krawinkel aan een drukke doorgaande weg. De woning op de eerste en tweede verdieping is niet groot maar ruim genoeg voor de huidige huurder met een woonkamer van ± 20 m2, twee slaapkamers een badkamer met ligbad en een ruime zolder.
De huurovereenkomst duurt tot 31 augustus 2028 met een aansluitende optie van vijf jaar.
Info: Marc Vaassen 0653935074
- Vraagprijs registergoed € 340.000,- k.k.
- Vraagprijs exploitatie Prijs op aanvraag