Boutique Hotel Lytel Blue
Molenstraat 1, Riethoven
Omschrijving
Boutique hotel Lytel Blue is gelegen in het groene dorpje Riethoven.
In de nabije omgeving vind u rustige natuur, mooie dorpen en de bruisende stad Eindhoven ligt op een kwartiertje afstand.
Maar er is ook genoeg bedrijvigheid om de zakelijke gast te binden.
De rustige, maar niet afgelegen, ligging en de perfecte inrichting in dit karakteristieke pand zorgen ervoor dat gasten zich erg thuis voelen.
Ontzorgen in stijl, dat is wat je bij Lytel Blue doet. Kom volledig tot rust in de luxe hotelkamers, geniet van een goed glas wijn in de fleurige tuin en begin de dag goed met een heerlijk ontbijt.
Kosten noch moeite werden 2 jaar geleden gespaard om van deze oude pastorie een plaatje van een bedrijf te creëren.
Het geheel is omringt door een onder architectuur aangelegde tuin.
Het beschikt over 7 luxe hotelkamers en 2 suites. Verder is er een bibliotheek, een ontbijtruimte, een kleine keuken waar het ontbijt bereid wordt en kantoorruimte.
In het gebouw is ook een heerlijk appartement beschikbaar voor de beheerder/exploitant/eigenaar. Voorzien van een ruime woonkamer, luxe keuken, slaapkamer en badkamer.
Voor de gegadigde die op zoek is naar iets speciaals en die de komende jaren geen verdere investeringen wil verwachten is dit het bedrijf.
Deze exclusieve onderneming is te koop met onroerend goed. Maar men moet er wel rekening mee houden dat het aankoopbedrag in het hogere segment zit.
Graag laat ik u kennis maken met dit prachtige bedrijf.
Bel of mail mij gerust voor meer informatie en of de brochure.
Horecamakelaar Berrie van Hoof 06-20004868
Voor een mooie impressie kijk eens op www.lytelblue.nl
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Hotel (-Café-Restaurant), Luxe Hotel, Hotel-Garni
- Vraagprijs exploitatie op aanvraag
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 500 m²
- Regio Noord-Brabant
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Ja
- Zitplaatsen n.v.t.
- Terras Nee
- Woonruimte Nee
Media & foto’s

Omgeving
Molenstraat 1, Riethoven

Meer informatie
download brochure
Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Bij Frouke op de koffie in Doorn
bekijk objectBij Frouke op de koffie in Doorn
Dorpsstraat 31, Doorn
De bedrijfsexploitatie van Bij Frouke op de koffie in Doorn wordt door Klaassen Horecamakelaars ter overname aangeboden. Bij Frouke op de koffie is meer dan alleen een plek; het voelt als thuiskomen, jouw eigen plek waar elke kop koffie uniek is. Het betreft tussengelegen (horeca) bedrijfsruimte gevestigd in een karakteristiek monumentaal pand, in het centrum van Doorn, aan de doorgaande weg tussen Driebergen en Leersum.
Info: Horecamakelaar Joey Hehamahua op 06-11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 180.000,-
- Huurprijs € 1.896,- p.m. excl. BTW

Joe's Cafetaria
bekijk objectJoe's Cafetaria
Langstraat 55, Barneveld
Joe's Cafetaria is een modern ingerichte cafetaria, centraal gelegen in het centrum van Barneveld. De locatie beschikt over een prachtig terras, recht tegenover de kerk. In 2024 opnieuw ingericht.
Meer info: Pepijn van Lier op 0640240698 | p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 50.000,-
- Huurprijs € 2.500,- p.m. excl. BTW