Beverweertseweg 11, Werkhoven
Omschrijving
Te koop Eethuis Aan t’ Zand te Werkhoven.
Het registergoed en exploitatie van Eethuis Aan t’ Zand in Werkhoven is te koop. Deze volledig ingerichte cafetaria met terras en bovenwoning is onlangs beschikbaar gekomen. Deze cafetaria is opgericht in 2005 en is sindsdien gesitueerd op de huidige locatie aan de Beverweertseweg, in het centrum van Werkhoven.
Werkhoven wordt omringd door de plaatsen Houten, Zeist, Driebergen, Doorn en Wijk bij Duurstede. Eethuis Aan t’ Zand is sinds jaar en dag bekend in de regio. Diverse producten komen van lokale ondernemers. De cafetaria staat bekend om haar frites Rijnveld. De aardappels worden in het Eethuis voor- en afgebakken.
Links van het pand bevindt zich een doorgang naar de zelfstandige entree van de bedrijfswoning. (momenteel verhuurd, maar kan vrij van huur en gebruik worden opgeleverd) De bedrijfswoning beschikt over een dakterras, hal aan de achterzijde, twee slaapkamers, douche met toilet en ruime woonkamer met open keuken. De staat van onderhoud is goed.
Ligging
Gelegen aan de Beverweertseweg in het centrum van Werkhoven.
Bereikbaarheid
Met de auto, fiets, en te voet uitstekend. De bereikbaarheid met het openbaar vervoer is redelijk te noemen.
Beleningen
Met name woningen.
Parkeren
Meer dan voldoende in de directe omgeving van het object. (gratis)
Staat van onderhoud
De staat van onderhoud is goed.
Bijzonderheden
– hoekpand met zelfstandige bovenwoning
– goed onderhouden pand
– sinds jaar en dag cafetaria
– goede omzet en resultaat
Huur bedrijfswoning
De bedrijfswoning is voor bepaalde tijd verhuurd, maar kan in overleg vrij van huur en gebruik worden opgeleverd.
Metrage
Terras: ca. 9 m2
Begane grond: ca. 160 m2
Eerste verdieping: ca. 80 m2
Capaciteit:
Restaurant ca. 25 zitplaatsen
Terras ca. 10 zitplaatsen
Inventaris / bruikleen / lease
In goede gebruikte staat. Er zijn geen bruikleengoederen en leasecontracten.
Vraagprijs
De vraagprijs voor het registergoed en bedrijfsexploitatie bedraagt
€ 429.500,–
Alle verstrekte informatie is geheel vrijblijvend en onder voorbehoud.
Voor meer info: Joey Hehamahua op 0611744732 of joey@klaassenbv.nl.
Tevens is de brochure via onze site te downloaden hierboven.
Kenmerken
- Status Verkocht
- Type horeca Cafetaria, Restaria, Snackbar (Vnl. Toonbankverkoop)
- Vraagprijs registergoed € 429.500,-
- Soort object Horeca
- Oppervlakte 250 m²
- Regio Utrecht, Utrechtse Heuvelrug 't Gooi
- Ligging n.v.t.
- Bouwjaar n.v.t.
- Overname horeca personeel Nee
- Zitplaatsen 35
- Terras Ja
- Woonruimte Ja
Media & foto’s

Omgeving
Beverweertseweg 11, Werkhoven


Niet gevonden wat u zocht? Plaats een zoekopdracht
Meer horeca aanbod

Bij Frouke op de koffie in Doorn
bekijk objectBij Frouke op de koffie in Doorn
Dorpsstraat 31, Doorn
De bedrijfsexploitatie van Bij Frouke op de koffie in Doorn wordt door Klaassen Horecamakelaars ter overname aangeboden. Bij Frouke op de koffie is meer dan alleen een plek; het voelt als thuiskomen, jouw eigen plek waar elke kop koffie uniek is. Het betreft tussengelegen (horeca) bedrijfsruimte gevestigd in een karakteristiek monumentaal pand, in het centrum van Doorn, aan de doorgaande weg tussen Driebergen en Leersum.
Info: Horecamakelaar Joey Hehamahua op 06-11744732 of joey@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 180.000,-
- Huurprijs € 1.896,- p.m. excl. BTW

Joe's Cafetaria
bekijk objectJoe's Cafetaria
Langstraat 55, Barneveld
Joe's Cafetaria is een modern ingerichte cafetaria, centraal gelegen in het centrum van Barneveld. De locatie beschikt over een prachtig terras, recht tegenover de kerk. In 2024 opnieuw ingericht.
Meer info: Pepijn van Lier op 0640240698 | p.vanlier@klaassenbv.nl
- Vraagprijs exploitatie € 50.000,-
- Huurprijs € 2.500,- p.m. excl. BTW