Te koop: de bedrijfsexploitatie van Het Wapen van Odijk te Odijk
Dit historische pand kent een rijke en mooie geschiedenis van tenminste 250 jaar. Het object is gelegen in het centrum van Odijk, op 2-3 autominuten van de Rijksweg A12 (Bunnik, Afslag 19) en in de nabij omgeving van sfeervolle dorpen zoals Wij bij Duurstede, Cothen, Houten, Bunnik, Werkhoven en Driebergen.
Bij het binnenrijden van het centrum is het prachtige witte pand niet te missen. ’t Wapen beschikt over een heerlijk en intiem terras onder de linden met ca. 40 zitplaatsen, een opkamer ( aan de voorzijde van het pand met ca. 20 zitplaatsen, een restaurant gedeelte met ca. 108 zitplaatsen welke makkelijk uit te breiden zijn naar 145 zitplaatsen door de royale opstelling).
Verder beschikt het bedrijf over een kinderspeelruimte, gescheiden dames- en herentoiletgroep, ruime en professionele keuken, diverse opslagruimten en een kantoorruimte. Naast het terras aan de voorzijde beschikt ’t Wapen ook over een terras aan de achterzijde voor ca. 40 zitplaatsen (momenteel niet als zodanig in gebruik). Totaal ca. 435 m2, waarvan ca. 200 m2 verkoopoppervlakte (exclusief terrassen). Uitermate geschikt voor grote en kleine gezelschappen zoals vergaderingen, recepties en borrels. Het restaurant is ook geopend voor lunch.
Het bedrijf is op te splitsen in twee delen;
- Lunchroom en Restaurant 't Wapen van Odijk
- Een zaal voor verhuur
Oplevering
Het object is in overleg te aanvaarden.
Bestemming
Horeca
Metrage
Totaal ca. 435 m2, waarvan ca. 200 m2 verkoopoppervlak.
Energielabel
Er is geen energielabel aanwezig.
Parkeren
Mogelijk op eigen terrein en langs de weg.
Bijzonderheden
- Het betreft vrijstaand pand
- exclusief appartement op de verdieping
Vraagprijs bedrijfsexploitatie
De vraagprijs bedraagt € 279.000,-
Huurprijs pand
De huurprijs bedraagt € 60.000,- per jaar, exclusief BTW.
Alle verstrekte informatie is geheel vrijblijvend en onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.