BEDRIJFSPAND VOOR VEEL DOELEINDEN GESCHIKT EN/OF WONING
Hoofdstraat 35, 4484 CB Kortgene
In het toeristische dorpje Kortgene ligt aan de hoofdstraat dit sfeervolle restaurant met een ruim terras. De pandeigenaar heeft het terras vernieuwd en de gevel laten schilderen. Hierdoor is er weer een fris uitziend pand staan wat uitnodigt om wat te eten en te drinken. Ook binnen is er veel opgeknapt. De gehele keuken is voorzien van nieuwe elektra. Het is ook mogelijk de ruimte te gebruiken voor detailhandel of als woonhuis.
Middels een recht van overpad is het voor leveranciers gemakkelijk om langs achteren te bevoorraden.
*Goede ligging in het centrum met onbetaalde parkeervoorzieningen
*Mooi terras wat uitkijkt over de hoofdstraat
*Veel vernieuwingen aan pand en inventaris
*Verbouwen tot zeer ruime woning is mogelijk.
Kortgene is een toeristisch dorp aan het Veerse Meer. Er zijn meerdere campings, een grote jachthaven en veel verhuuraccommodaties. Ook zijn er enkele hotel aanwezig.
Er is binnen zo’n plaats voor ca. 40 personen in een sfeervolle ambiance. Wanneer het weer het toe laat kan er ook buiten gegeten worden op het voorterras. Hier zijn momenteel ca. 40 zitplaatsen.
Klaassen Horecamakelaardij
Bart Brinkman
T: 06 53 96 02 41 / 033 2581330
E: b.brinkman@klaassenbv.nl