Te koop: Bedrijfs-vastgoed met horeca exploitatie.
Recent is bij ons een zeer bekende Drentse horecagelegenheid in de verkoop gekomen. Naast de overdracht van de exploitatie wordt ook het prachtig gelegen typisch Drents vastgoed waarin de exploitatie wordt gevoerd ter overname aangeboden.
Het bedrijf richt zich op de verkoop van traditionele horecaproducten en behaalt een omzet in het hogere segment.
Een eerste kennismaking met gegadigden zal op neutraal terrein plaatsvinden. Het tekenen van een geheimhoudingsverklaring is onderdeel van dit gesprek.
De geschikte kandidaat heeft ruime ervaring in de horeca, is een ervaren gastheer/gastvrouw, kan goed omgaan met personeel en beschikt over voldoende eigen vermogen. Een verklaring aangaande de omvang van het eigen vermogen kan worden gevraagd.
Graag komen wij in contact met kandidaten die zich in bovenstaand profiel herkennen en die toe zijn aan een nieuwe uitdaging in hun carrière.
Bel of mail ons naar:
Klaassen Horecamakelaardij / Klaassen Vastgoedmakelaardij
T.a.v. de heer J. Elslo en/of de heer A. Zwart
Telefoon: 06 - 129 39 189
E-mailadres: j.elslo@klaassenbv.nl