Kwalitaria ter overname en de verkoper wil snel schakelen!
Dit biedt natuurlijk geweldige kansen om de zaak voor een gunstige prijs over te nemen.
Bij Kwalitaria Delft staat lekker eten centraal. Dagelijks streeft men bij de bereiding van het eten naar: bijzonder lekker, smaakvol, met zorg gemaakt en uit het seizoen. Maar lekker moet natuurlijk ook verantwoord zijn! De producten zijn (bijzonder) lekker en daarbij ook even net wat anders dan anders. Dus daarom bij Kwalitaria Delft een hamburger van puur rundvlees met een heerlijk vers gebakken broodje! Of een krokante dikkere friet waarin men nog echt de smaak van aardappel proeft. Door het uitgebreide assortiment zit er voor iedereen wel wat lekkers tussen. Tevens bezorgt men aan huis.
Locatie:
Gelegen midden in het prachtige centrum op een zichtlocatie samen met andere horecabedrijven, tegenover Pathé Delft en theater de Veste kan je er bijna niet omheen. De gemeente Delft telt ruim 103.000 inwoners (bron CBS 1 januari 2021).
Openingstijden:
Dagelijks van 11.00 tot 20.30 uur. Op maandag en zondag van 12.00 tot 20.30 uur.
Zitplaatsen:
In het restaurant zijn circa 64 zitplaatsen, bij de afhaalcounter nog eens circa 5-6 en op het bijzonder goed zon-gelegen terras ook circa 50 zitplaatsen.
Metrage:
De horecaruimte omvat ca 190 m².
Van het object is geen NEN 2580 meetrapport beschikbaar. De genoemde oppervlakten zijn slechts indicatief. Eventuele afwijkingen hierin vormen geen aanleiding tot verrekening en kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Parkeren:
In Delft is er volop parkeergelegenheid.
Huurprijs:
De huurprijs ca. € 3.650,-- excl. Servicekosten, promotiekosten en excl. BTW.
Overnamesom:
€ n.o.t.k.
In samenwerking met Kwalitaria zijn er financieringsmogelijkheden bij de bank. U dient minimaal over een eigen vermogen te beschikken van ca. 30% van de totale financieringsbehoefte.
Overige:
Vanuit Kwalitaria wordt de mogelijkheid geboden om ingewerkt te worden om zo goed van start te kunnen gaan. Daarnaast zal u door Kwalitaria worden bijgestaan met de juiste marketing activiteiten om uw omzet weer te laten stijgen. In franchiseverband staat u er nooit alleen voor.
Voor meer informatie over het object, over Kwalitaria of een bezichtiging, kunt u contact opnemen met Horecamakelaar Alex Willemse via 033 - 258 13 30 of a.willemse@klaassenbv.nl
Energielabel gebouw:
A